Srpen 2012

Bouřka Kapitola 2 část 1

6. srpna 2012 v 11:14 | Eya-chan |  Moje
Cesta do království Graye Fullbustera část 1

Gray byl otec Lokiho a také velkým rivalem s Natsuem. Gray nebyl tak zlý, ale jen neměl rád krále Natsua, jen proto, že Natsu měl větší armádu než on. Proto se stali nepřátelé. A taky tady byla jedna věc a to, že král gray měl pravidlo, že každá osoba musí chodit v spodním prádle. Hlavně on toto velice dodržoval a Natsuovi se to nelíbilo, proto ho tak nějak nemusel. Ještě předtím byli nejlepší přátele, je rozdělit bylo těžké.
Mezitím se naše princezna vydala do království Gerrarda, aby poprosila o pomoct svého milovaného. Když došla do pokoje ke Gerrardovi, našla ho v plné síle a aktivně připraveného na misi.
"Jsem připraven jít a tebou na misi" řekl hlasem, který měl naději.
"To jsem ráda, že ses rozhodl jít se mnou" odpověděla milým hlasem.
Gerrard se začervenal, Erza taky a pak se oba naklonily a dali si polibek. Oba poté zčervenali hodně a vydali se na dalekou cestu. Cestu, která mohla mít hodně nebezpečí, jako hodně známe bandity Gajella a Levy. Oba byli vyhlášení tím, že přepadávali lidi, když někdo jiný chtěl pomoct chudé babičce. To byla jejich specializace.
Když procházeli Erza a Gerrard tím lesem, kde by údajně tyto bandité měli být, uslyšeli jedoucího koně. Na koni seděl Loki. Erza chtěla za Lokim, ale když se podívala pořádně, byl to Lokiho stařší bratr Ichiya. Ichiya byl o dost starší a líbila se mu Erza. Erza zněj, měla vždy šok, protože jeho čuchání k Erze bylo nechutné.
"Cítím tu vůni, kterou znám" řekl.
"Sakra, poznal mě" Erza měla výraz zděšení
"Erza-chan kde jsi?" volal Ichiya.
Gerrard vzal Erzu za ruku a běžel s ní hluboce do lesa. Když byli v hlubokém lese dal Erze pusu a řekl:
"Tak to bylo těsné" řekl a usmál se.
" Ichiya je strašidelný" řekla

Konec první části