Bouře kapitola první Začaátek

14. května 2012 v 14:22 | eya-chan |  Moje
Áááá napsala jsem zase kapitolovou povídku.. teda první díl této povídky. Je opět Fairy tail a dokonce je to pokus o to napsat pohádku tak nevím... Jinak taky chci upozornit. Bouře není Laxus....... ale můžu vám říct, že to bude plný překvapení.....

Kapitola první Začátek
Kdysi dávno byla země, země plná radosti, dobra a přátelství. Toto království je Magnolie, země krále Natsua Scarlet. Natsu by velice hodný král a také měl dvě dcery Erzu a Lucy. Erza, jeho starší dcera byla nadaná na boje a bojová umění, velice ráda nosí zbroje a miluje ovocné dorty. Také je velice moudrá a velice přátelská, když ze začátku připomíná spíž někoho drsného. Lucy, ta nejmladší dcera byla velice vášnivá spisovatelka románu, velice plachá, ale velice vtipná a bez urážky, ale taky dost blbá..
Jednoho dne šla Lucy do města, aby si nakoupila pergameny na psaní svých románu. Pár poddaných pozdravila a s některými si dokonce i popovídala. Ten samý den však do města přišla osoba, dosti zahalená a velice zlá. Lidé ve městě se na něj zaměřily. Všichni se ho báli. Když se přiblížil k Lucy, zadíval se na ní a najednou nad celým městem byla bouřka.
"Jmenuji se bouřka a přišel jsem si pro tebe Lucy Scarlet" řekl svým hlubokým a velice strašidelným hlasem.
"Kdo si? Kdo si? odpověz mi a proč mě chceš?" řekla vylekaná dívka..
" Jsem Bouře a chci si tě vzít."
"Ale já tě nechci!!" řekla vysokým hlasem..
Bouřka se naštvala.. "Když mě teda nechceš, staneš se královnou zla a toto království, bude mít prokletí. Nikdo v tomto městě tě nezachrání nikdo." Začal se nahlas smát a jeho oči byli žluté jako blesk.
Tu samou dobu byla Erza ve vedlejším království, za princem Gerrardem, který se jí opravdu líbil a dokonce měla s ním slíbenou svatbu. Najednou nad městem Erza uviděla zář a její oči se zaměřili na její království. Království zmizelo. Nikdo tam nebyl, jen Hrad, který neznala. Viděla ho poprvé, proto se rozhodla, že tam pojede.
Když dojela k hradu, tak jí něco bránilo do hradu vstoupit. Jen viděla, jak její sestra je jiná. Byla velice zlá. Takovou ji Erza neznala. Chvíli se na hrad dívala, když tu uslyšela hlas. Hlas ženy, který ji něco šeptal. Erza se do šeptu zaposlouchala.
"Svou sestru ty sama nezachráníš, musíš najít osobu, kterou Lucy miluje"dořekl hlas.
Erza si vzpomněla na prince Lokiho, kterého Lucy miluje a on jí také. Cesta je velice daleká a i nebezpečná. U krále Graye nebyli už 10 let a od té doby co tam byli naposledy, se z nich staly nepřátelé…
Konec první kapitoly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mio a Mikio Mio a Mikio | Web | 14. května 2012 v 20:03 | Reagovat

jůů. to je drsný :)) prosím rychle další dílek :))  :D

2 Verča Verča | Web | 14. května 2012 v 20:21 | Reagovat

xDDD to je supeeer!!! Lucy vtipná a zároveň blbá princezna :D Dál, dál, dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama