Stracení členové Fairy Tail kapitola 1

29. dubna 2012 v 10:52 | eya-chan |  Moje
Musim se přiznat.. tahle povídka mě napadla na rychlo. Jelikož jsem bláezn do FT, tak se pak není divi, kde jsem vzala inspiraci.. co k povídce bych řekla.. je to o tom, že se Lucy, Erza, Natsu a Gray stratili před 10 lety v magnolii ale nakonec se našli, ale v jak se našli... to se dozvíte v povídce... jinak celí článek.. také nevím kolik bude mít povídka kapitol a kdo ví jestli se bude někomu líbit :///...

Kdysi dávno byla země, kde vládla magie. Někteří se touhle magií živily. Proto existovali v této zemi cechy. A jeden z těchto cechů je i Fairy Tail.

Ale teď se vrátíme do naší doby. Píše se rok 2012. Dostáváme se do Tokia, kde žije dívka jménem Lucy Heartfilia. Je to studentka střední školy, která měla sen, stát se slavnou. Lucy chodí na své střední škole do 3 ročníku. Do třídy 3 D. No není úplně blbá, ale někdy se na blbou chová. Má zde mnoho přátel jsou to Natsu Dragneel, Gray Fullbuster, Erza Scarlet a mnoho dalších.
Natsu Dragneel chodí do3 F, což je třída dost blbých lidí. Natsu sice je sice blbý v učení, ale pokud jde o bitky, tak všechny poráží. Gray Fullbuster je ve třídě s Lucy. Gray je známý tím, že se pořád někde svlíká a většinou do naha. Nemá rád teplo a tak se hold svlíká. Proto mu taky Natsu říká hentai(uchyl) ledovec.. A nakonec Erza Scarlet. Je to jedna z nejsilnějších dívek vůbec na škole. Erza chodí do 3A a je velice učenlivá a je nazývaná géniem v bojových umění. Její IQ je velice vysoké 170. Dříve se s ní nikdo nebavil, protože se jí každý bál, ale díky Lucy je jí tak nějak všichni přestaly bát.
Jednoho dne se v ten den objevil teleport, ale nikdo zatím o něm neví a nikdo ani neví kam vede. Ten samý den Lucy, Gray, Natsu a Erza rozhodli jít na nákupy. Kluky to nějak moc nebavilo a tak se radši prali a nebo se provokovali. Holky mezitím si vybírali oblečení, které by se jim líbí. Je jasné, že dívky měly mnoho tašek a tak kluci museli tašky táhnou.
Naše skupinka šla přes park, kde uviděli teleport, který vedl kdo ví kam. Všechny to tak zaujalo, že se rozhodli, že do toho teleportu vstoupí. Když do teleportu vlezli, byla tam jen modročerná chodba a světlo. Všichni šli za světlem. Najednou se objevili v zemi, která vypadala jako středověk. Taky, že tak nějak byl, ale byli tam i věci, které ve středověku neměli.
"Kde to jsme?" zeptala se Lucy.
Nikdo ji však neodpovídal protože to nikdo nevěděl.
"Mají tu to, ale pěkný" řekl Natsu.
Chvíli na to se uzavřel teleport a naše skupinka najednou byla ve vzduchu a najednou na ně vlítla světla, která jim dala moc. Lucy měla klíče. Ona ani sama neví na co jí jsou a proto zkusila, že je vyzkouší. Ze začátku to nic nedělalo, ale najednou se objevil krásný mladý kluk.
"Jmenuji se Loki, ale jsem Leo" řekl mladý kluk.
" Já jsem Lucy" zakoktala.
"To vím Lucy-sama, jsem rád, že jste se konečně vrátila do naší země"..
"Vrátila, počkat jak vrátila? Já jsem tu nikdy nebyla"
" No tak před pár lety jste tu byla, ale jednoho dne jste zmizela a opět jste se vrátila jsem, za co jsem velice rád"
Lucy na něj koukala nevěřícně dívala. Mezitím se objevil Natsu, který křičel, že může používat oheň, že ho i jí. Pak přišel Gray s Erzou oba v oblečením. Teda Erza měla zbroj, která se jí moc líbila a proto tuhle zemi si zamilovala.
"Miluji tuhle zemi a dokonce mám schopnosti používat zbroje bez toho abych sem se musela převlíkat a zbraně, když na ně myslím se mi hnedka objeví" řekla pyšně Erza.
" Natsu, Gray, Erza vy jste taky zpět" řekl Loki..
" Počkat a ty jsi kdo?" řekl Natsu
"Vy si mě nepamatujete taky? Já jsem Loki"
Najednou však se něco Natsuovi vybavilo. Jediný on si na něco vzpomněl a to na jeden cech Fairy tail.
"Mám otázku, nebyli jsme náhodou v cechu Fairy Tail?" zeptal se Natsu
" Ano vy jste jeden z nejsilnějších týmu ve Fairy Tail. Erza je S mág, jedna z těch silnějších a má magii rytíře, to je magie, při kterých si mění zboj a meče zároveň. Gray má ledovou magii, Lucy má klíče, kterými si čaruje hvězdné duchy a ty máš Natsu oheň, který jsi měl už od začátku, protože jsi Drakobijec, neboli chlapec, který vyrůstal s Igneelem, než zmizel.
Najednou si začali vzpomínat všichni, kým byli a co se s nimi vůbec stalo.
" A vůbec, kde jste těch 10 let vůbec byly?" zeptal se Loki.
" Na zemi, kde byly věci,které tu nejsou" řekla Erza. " Ale je velice zajímavé, že v té době jsme si mysleli, že chodíme do školy, a že je jen jedna země. Vůbec na Magnolii a ostatní města jsme zapomněli, dokonce i já na Mistra jsem zapomněla i na Gerrarda." Začaly Erze téct slzy z očí..

Pokračování příště.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Verča Luna Verča Luna | Web | 2. května 2012 v 12:53 | Reagovat

Jů :) Ty třídy A - F máš z Baka to Test, ne? :D
Doufám, že Lucy se ztratí znovu!! -_-

2 Mio a Mikio Mio a Mikio | Web | 3. května 2012 v 19:19 | Reagovat

krásnej dílek :))

3 KIRAHose KIRAHose | E-mail | Web | 17. července 2018 v 1:01 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/feet-swelling-after-pregnancy-how-to-deal-with-this-issue>feet swelling after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama