Duben 2012

Stracení členové Fairy Tail kapitola 1

29. dubna 2012 v 10:52 | eya-chan |  Moje
Musim se přiznat.. tahle povídka mě napadla na rychlo. Jelikož jsem bláezn do FT, tak se pak není divi, kde jsem vzala inspiraci.. co k povídce bych řekla.. je to o tom, že se Lucy, Erza, Natsu a Gray stratili před 10 lety v magnolii ale nakonec se našli, ale v jak se našli... to se dozvíte v povídce... jinak celí článek.. také nevím kolik bude mít povídka kapitol a kdo ví jestli se bude někomu líbit :///...Můj nový layout :)

28. dubna 2012 v 18:28 | eya-chan
Konichiwa, jak jste si mohly všimnout mám opět nový lay :).. tehle lay mi jako dal až moc zabrat... líbí se mi ta černá barva.. je velice zajímá a i to menu ty jo zajímavé.. ještě dodělávám názvy rubrik a komentáře a atd.. vše co se týká layoutu... Na layoutu je Kona-chan z Vocaloid... já je poslouchám až moc nejvíce miku hatsune.. navždy si budu pamatovat jak slováci řekli, že jsou japonci čudní... ááá to mě naštvalo... ale teď jsem už z toho v pohodě...


Spokojenost: 98%(no dobrá mohl by být lepší tenhle lay, a taky to tak neumím)
Barevnost: 100%(fakt se mi to mooc líbí)

Fairy Tail: Houou no Miko (Fairy Tail: Kněžka fénixe) trailer CZ

28. dubna 2012 v 18:00 | eya-chan |  Videa
ÁÁÁÁÁÁ!.., už se na to movie tak těším :D Erza má super zbroj, kterou jednoho dne budu mít jako cospla... hrozně se mi líbí... sakra.. jsem na nich ujetá :D :D ....

Nana AMV - A little pain

28. dubna 2012 v 10:29 | eya-chan |  Nana videa
škoda, že je to španělsky.. já totiž španělsky neumím :D.. ale miluju tu píseň a tuhle anime mám ráda :)

Gerza Shattered

28. dubna 2012 v 10:00 | eya-chan |  Videa
Ták.. chtěla jsem vám ukázat jedno mé video na kterém jsem pracovala asi 2 hodiny... protože než se vymyslí děj a písnička tak to dalo práci.. myslím si, že se mi opravdu povedlo a na tohle amv jsem fakt pyšná :)..*VÍ ŽE SAMOCHVÁLA SMRDÍ* :D...

Čajový Obřád-Chado

27. dubna 2012 v 11:30 | eya-chan |  Japonsko
Čaj jako takový do Japonska přišel z Číny společně s buddhismem, ale čajové obřady se dočkaly svého rozmachu až kolem 13. století a mají za sebou dlouhou historii. Japonci si je oblíbili a tradují je dodnes.
Čajový obřad se koná při vzácných příležitostech a je k němu přizváno 5 - 8 hostů. Trvá hodinu a půl až čtyři hodiny. Každý si čajový obřad poupraví podle svého, ale vždy se drží těch nejzásadnějších kroků. Popisovat jednotlivé úkony tohoto obřadu by bylo opravdu na dlouho, a proto přijměte alespoň mou zkrácenou verzi.
Čajové obřady se konají v čajovnách. Přizvaní hosté si před vchodem do čajovny omyjí ruce i ústa v kašně před čajovnou. Vchod do čajovny bývá velmi nízký, to pro vyvolání pocitu pokory. Po obdivování svitku uvnitř čajovny se hosté usadí - ten nejvzácnější host sedí nejblíže hostiteli. Hostitel nabídne hostům drobné cukroví.
Až poté následuje vaření čaje. Voda se vaří v kotlíku, čaj je v prášku a podává se v misce, nikoli v hrnku či skleničce. Z pravidla se nasypou tři lžičky čaje na osobu. Prášek se zalije vodou a pečlivě se rozmíchá bambusovou metličkou. Čaj je velmi hustý a napěněný.
První uvařený šálek čaje pijí všichni hosté z jedné mističky, přičemž nejváženější host pije jako první a následně si hosté misku podávají. Okraj misky se utírá do papírových ubrousků, který má host před sebou. Každý má také svůj vějíř.
Následují-li další chody čaje, vždy se prokládají pojídáním cukrovinek a mírnými odpočinky jako jsou krátké procházky.
Hosté vždy za každým jednotlivým ochutnáním děkují mírným úklonem a pochvalou hostiteli. Rovněž se omlouvají zbylým hostům, že pijí či jedí dříve než oni. Je třeba mít také na paměti, že srkot je vzdávání poklony hostiteli za dobrou kvalitu čaje. Základem čajového obřadu je, aby atmosféra při něm byla pohodová a relaxační. Aby se hosté cítili vítáni a byli ve smíru s hostitelem. Přítomnost úcty a respektu jeden k druhému je naprostou samozřejmostí. K příjemnému prostředí přispívá květinová výzdoba a přátelsky naaranžovaný pokoj. Hosti i hostitel jsou oblečeni do svátečního kimona.

Nepsala jsem to: odkaz je zde!!!!!!!

Hakuouki - Hero amv

22. dubna 2012 v 13:37 | eya-chan |  Hakuouki Videa
kyááá.. moje oblíbená hudba a do toho toto anime je fakt neuvěřitelná situace a fakt se mi líbí tato anime :)...*__* maniak do Hakuouki :)

Hakuouki recenze

22. dubna 2012 v 13:17 | eya-chan |  Hakuouki recenze

Počet dílů:
Shinsengumi kitan:12 dílu
Hekketsuroku: 10 dílu
Sekkaroku(OVA): 4díly
Žánr: Drama, romantika, akce, historické, samurajové, nadpřirozené

Příběh začíná dívkou Chizuru. Chizuru se rozhodla hledat svého otce, který jí nenapsal žádný dopis. Chizuru se proto vydává do Eda(dnešní Tokio), aby našla svého otce, který by tam měl být. Když hledala svého otce, tak jí napadla banda chlapu a ona zaběhla do areálu shinsengumi. Z této situace ji zachrání shinsengumi a ona se stává jejím zajatcem, protože je viděla. Druhý den ráno jim Chizuru řekne o svém otci a Shinsengumi jí pomůže otce najít a může u nich zůstat.
Po určitém čase Chizuru přiroste k srdci Shinsengumi. Jelikož Chizuru je dcera doktora Koudoua, tak se rozhodli, že jí ochrání. Ale je to jedna věc, kterou Chizuru neměla vědět. Chizuru se o tomto tajemství dozvěděla. Také o sobě zjistí, že je ONI(démon) a také Oni po ní začnou jít. A také začíná válka……

Miluji tuhle anime, miluji její tématiku, miluji Hijikatu.. nejlepší Boy co tam může být.. mě se moc líbí..kyááááá *vím velice nezajímavá situace*. Tato anime je fakt historická.. Hijikatu jsem si našla a dokonce to byl hodně slavný..

Hakuouki rozcestník

22. dubna 2012 v 12:24 | eya-chan |  Hakuouki


Shiki recenze

21. dubna 2012 v 12:42 | eya-chan |  Shiki recenzePočet dílu: 22
Žánr: krev, upíři, tragédie, mnoho úmrtnost

Příběh anime se odehrává ve vesnici Sotoba, která je odlehlá od okolních měst a vesnic. Tato vesnice je plná lidi a nejvíce starých lidí, kteří nemají co dělat a tak mezi sebou probírají různé drby. Také zde je jedna dívka Megumi Shimizu. Jejím snem je se dostat s této vesnice do města. Ona tuhle vesnici přímo nenávidí a přála by si v ní vůbec nenarodit. Ale je tu jedna věc, kterou má Megumi ráda a to chlapce Jemen Natsuno Yuuki. Do něj je velice zamilovaná, že i v noci chodila k jeho oknu a dívala se co zrovna dělá.
V této vesnici je i zámek v evropském stylu, do kterého se přestěhovala neznáma rodina. Ten samý den se Megumi naštve na místní obyvatelé, kteří jí pořád drbají, kvůli tomu co má na sobě a ona se vydá do zámku. Když přišla k zámku, tak zařvala jak tuhle vesnici nenávidí a jak z ní chce pryč. Najednou se otevřou vrata a…. Nakonec je Megumi pohřešovaná, celá vesnice jí hledá a nakonec jí najdou.. Ona je živá, ale v bezvědomí.. hnedka jí zavednou k doktorovi, který ji ošetří a nechá jí přes noc v klinice. Další noc dostane telefonát, že Megumi Shimizu je mrtvá….

Mě se tahle anime líbila.. Mám tam jednu postavu.. Tohru-kun.. někdy tam je jako Tohru-chan.. Máte se taky na co těšit. Je to anime plná krve a dost brutální…. Mě se líbila…

Shiki rozcestník

21. dubna 2012 v 11:32 | eya-chan |  Shiki


We Are Fairy Tail ASMV [loosecontroi BSZ]

21. dubna 2012 v 10:41 | eya-chan |  Videa
Ty jo... nádherné video, které mě fakt dostalo.. autor je fakt skvělý..nebo skvělá.. to nevím :D

Proč?

15. dubna 2012 v 20:18 | eya-chan |  Moje
Konbawa.. tak jsem se tu zase jednou objevila.. a taky jsem napsala neco, no neberu to jako povídku z anime, ale spíž popsání nečeho, z čeho jsem fakt smutná, protože tvz. REALITA mi kazí můj život.. vůbec se mi v životě nedaří.. protože nikdo mě nemá rád, mám pár kamarádu, které mám ráda, ale to je jediné.. ve škole jsem na tom taky špatně, ale za to si můžu i na půl sama....... fakt se mi moc v životě nedaří.. jsem ve druháku a je mi 17.. jsem otaku.. jen díky anime a mým přátelum mám fakt dobrou náladu, jinak bych opravdu dopadla katrastofálne... ale jinak k povídce.. její název je proč.. a je to otázky reality, kterou opravdu nemáme rádi, ale přesto se v ní najde nějaké svělo .. že nemusí být špatná, ale je zvláštní, že je prostě špatná....

Kanon opening

13. dubna 2012 v 16:06 | eya-chan |  kan videa
Tohle anime mě dostalo.. tim jak je krásné a tenhle opening miluju :)...

Nový kabát..

13. dubna 2012 v 15:59 | eya-chan
Jak jste si asi všimli mám nový vzhled blogu.. doufám i tímto, že se konečně o blog začnu starat :).. on za to nemůže že nemám čas... jinak tento layout je od MOMOKO, která má ZDE stránku... Ona má užasný layouty, ale tenhle je nejhezčí :).. podle mě a moc se mi líbí :)...